Mnoho důvodů, proč si postavit zimní zahradu

  • Praktické: je zapotřebí větší obytná plocha
  • Emocionální: rádi bychom byli blíže k přírodě
  • Estetické: elegantní přístavba propůjčí domu velmi atraktivní vzhled

Také z finanční stránky je zimní zahrada investicí, která se určitě vyplácí. Neboť dům s kvalitní zimní zahradou zcela jistě stoupne na hodnotě. A zimní zahrada je navíc inteligentní vyrovnávací zónou, která Vám jak v létě, tak i v zimě pomůže spořit drahocennou energii.

Světlem prozářené zimní zahrady poskytují dobrý pocit domova a pohody za každého ročního období – nezávisle na větru a počasí. Ať již se jedná o malé či velké řešení, každá zimní zahrada Schüco je unikátem a je připravena na míru přesně podle individuálních představ stavebníka.

Rozmanité možnosti využití

Místo pro zimní zahradu Schüco se najde vždy, například na zelené ploše před obývacím pokojem, na místě zastřešené terasy nebo v předem určeném prostoru budované novostavby. Ať již se rozhodnete pro menší řešení či několikapatrovou zimní zahradu, se zimní zahradou značky Schüco si budete život užívat na té nejvyšší úrovni a těšit se z rozšířeného obytného prostoru.

Proto dodáváme okenní systémy s nejrůznějšími konturami. S okny Schüco si vytvoříte individuální vzhled Vašeho domu. Váš nejbližší Schüco partner Vám rád poradí.