Služby

Připravujete rekonstrukci nebo výstavbu? Na co si dát pozor  a na co se připravit v průběhu přípravy a následné realizace Vám přiblížíme v níže uvedených bodech.

Zaměření

Jedná se o zaměření stavebních otvorů naším technikem. Je prováděno po podpisu objednávky/smlouvy.
Zákazník je povinen účastnit se tohoto zaměření a zpřístupnit prostory pro zaměření.

Demontáž a likvidace

Vybourání stávajících oken a dveří destruktivní metodou (tzn. vysazení křídel a rozřezání rámů). Při demontáži nezaručujeme nepoškození vnitřních a vnějších špalet, ani zachování venkovních a vnitřních parapetů.
Odvoz a ekologická likvidace starých oken a dveří je zajištěna dle platných norem a předpisů.

Doprava a montáž

Doprava je oceněna individuálně dle rozsahu zakázky. Montáž zahrnuje osazení, vyvážení a zaklínování oken a dveří do připravených stavebních otvorů, dále uchycení turbo šrouby nebo montážními kotvami a vypěnění spáry polyuretanovou pěnou. Samozřejmostí je seřízení dodaných oken a dveří. Minimální doba pro vytvrdnutí PU pěny je 6-12 hodin dle klimatických podmínek. Ořezání přebytečné pěny po zaschnutí je součástí zednického začištění.

Zednické práce

Na Vaše přání zajistíme finální zednické začištění, tzn. osazení vnitřních parapetů, ořezání PU pěny, odstranění a dopěnění klínků a zednické zapravení vnitřních špalet, bez výmalby.
Cena za zednické práce se odvíjí od rozsahu použitého materiálu a provedené práce (okna zdvojená, špaletová).

Montáž parapetů a doplňků

V případě, že jsou předmětem zakázky zednické práce, je možné požadovat osazení vnitřních i venkovních parapetů. Současně s instalací otvorových výplní můžete objednat i montáž žaluzií, roletek nebo sítí.

Záruční servis

Standartní doba záruky je stanovena na 60 měsíců. V případě,  že předmětem zakázky není montáž produktů našimi firemními techniky je záruka poskytnuta v délce 24 měsíců.
Po dobu záruky je klientovi poskytnut bezplatný záruční servis. Pokud klient potřebuje provést servis po uplynutí doby záruky, je toto možné dohodnout a poskytnout za předem dohodnutých finančních podmínek.