Přírodní materiál. Precizní zpracovatelnost. Neobyčejně dlouhá životnost.

To jsou přednosti, kterými se vyznačuje hliník. Znát je to například u posuvných dveří, které vytváří nejen prosvětlené prostory, nýbrž také vlastní charakter Vašeho domu.

Vytváření volného prostoru s posuvnými systémy značky Schüco

Sluneční světlo dodává životní sílu a přináší dobrý pocit. Toho můžeme docílit pomocí posuvných a shrnovacích dveří z hliníku.

Díky extrémní stabilitě hliníku jsou možné konstrukce se subtilními profily a obrovskými skleněnými plochami, které poskytují maximální transparentnost a prosvětlení.

Kdo by si nepřál několika rychlými pohyby rozšířit obytný nebo pracovní prostor. Posuvné a shrnovací dveře s vysokou izolační schopností otvírají nové prostory: zimní zahrada se propojí s venkovní zahradou – balkon a terasa rozšíří obytný prostor.

Pro interiér nabízíme nezateplené posuvné systémy v různých úpravách. Obě provedení systémů, vzhledem k jejich designu, je možné vzájemně kombinovat.

Jejich přednost:

  • lehce posuvné
  • šetří místo
  • bezpečnostní
  • dají se otvírat různými způsoby
  • jsou různě barevné

Nejlepší cesta k úspoře energií vede dveřmi

V zimě zůstává venku chlad, v létě horko. Posuvné dveře Schüco se vyznačují izolační schopností na úrovni pasivního domu a v každém ročním období vytváří příjemné pokojové klima. S dobrým pocitem během topné sezóny. S nízkými náklady za klimatizaci v letním období. Je to zkrátka zodpovědné zacházení s energiemi.

Šetření energie

Posuvné a shrnovací dveře musí splňovat vysoké požadavky na tepelnou izolaci – obzvláště tehdy, jestliže si stavebník přeje velkoplošné konstrukce. To znamená velký komfort bydlení na základě příjemného, stálého prostředí, a navíc to spoří cennou energii a snižuje náklady. A to nejen v chladných dnech, ale také v létě. Tehdy totiž zůstává horko venku, a tak se mohou značně snížit náklady na klimatizaci.

Optimální komfort bydlení a obrovský potenciál úspory energie – tedy perfektní kombinace.