Schüco LivIngSlide

Nový posuvný systém se zdvihem od společnosti Schüco slučuje maximální efektivitu zpracování a montáže s nejvyššími nároky na komfort a design.

Inovativní posuvný systém se zdvihem Schüco LivIngSlide je konstruovaný se základní stavební hloubkou křídlového rámu 82 mm na bázi systémových rozměrů Schüco LivIng. Díky takto vzniklé kompatibilitě systémů lze sáhnout po velkém počtu profilů příslušenství jako zasklívacích lištách a ostatním zasklívacím příslušenstvím. Kromě toho umožňují jednotlivé systémové rozměry snadné a flexibilní plánování a rovněž provedení situací připojení. Současně se výrazně omezuje různorodost dílů a tím se snižuje náročnost a vázaný kapitál na skladové zásoby.

Posuvné dveře PSK

Systém kování duoPort SK umožňuje posuv a výklop plastovým konstrukcím. Zajišťuje vysoký komfort i nadstandardní funkčnost a to vše bez nároku na vnitřní prostor.

Uživatel kování duoPort SK jistě ocení vysoký uživatelský komfort, plynulost chodu kování i možnost zvýšení odolnosti proti vloupání. Velmi stabilní posuvné vozíky s válečky o průměru 28 mm zajišťují plynulý posuv křídla bez zbytečného nadměrného tření. Integrované čistící kartáčky vodící lišty ještě zvyšují spolehlivost funkce kování a nízký práh zjednodušuje uživatelům vstup na terasu.

Výhody pro uživatele, architekty, projektanty

  • Šířka křídla v kovací drážce až 1 650 mm a výška křídla v drážce až 2 700 mm
  • Vysoká míra komfortu při posouvání a zavírání
  • Vysoká těsnost – vhodnost pro tepelně-izolační okna
  • Ochrana před vloupáním až do třídy bezpečnosti RC2