Individuální vzhled hliníkových domovních dveří Schüco zdůrazní Vaší osobitost. Díky široké škále designových variant je lze perfektně sladit s individuálními požadavky a architekturou domu. Předností vchodových dveří Schüco však není jen inteligentní design, ale také vynikající tepelná izolace, bezpečnost a dlouhá životnost. Rozsáhlá nabídka výbavy a příslušenství kromě toho garantuje, že Vaše dveře Vám budou vyhovovat i z hlediska komfortu. Hliníkové vchodové dveře Schüco lze samozřejmě kombinovat s ostatními výrobky Schüco, jako např. hliníkovými okny, neboť jedinečný systémový koncept Schüco nabízí komplexní architektonická řešení od jediného výrobce.

Skvělá tepelná izolace šetří energetické náklady

Tepelně izolované hliníkové vchodové dveře Schüco zajišťují příjemné prostředí za každé venkovní teploty. V zimním období zůstává teplo v domě a v létě zas horko venku. Tím lze šetřit energii a s ní spojené výdaje za topení, a současně se angažovat v ochraně klimatu.

Pro kvalitu tepelné izolace je, kromě příslušné dveřní výplně, rozhodující konstrukce dveří a dveřního rámu. U dveří Schüco jsou oba rámy vytvořeny z nejmodernějších 3komorových hliníkových profilů. Vzduch v komorách vytváří izolační bariéru mezi vnitřním a venkovním prostředím. Tepelně izolační hodnotu lze navíc ještě zlepšit různou pěnovou výplní střední komory profilu.

Pro plánování Vašich nových hliníkových domovních dveří Schüco máte na výběr různé řady profilů, které splňují nejrůznější požadavky tepelné izolace, např. nejmodernější řadu profilů Schüco ADS 112 IC (Insulation Cover), která jako první získala certifikaci pasivního domu a je vhodná především pro použití v oblasti energeticky efektivní, luxusní bytové výstavby.

Systém SI (Super Insulation) s excelentními hodnotami Ud = 0,74 W/(m2K) zavádí zcela nová měřítka. Těchto skvělých hodnot je dosaženo díky kombinaci vysoce tepelně izolovaného profilového systému a izolační výplně. Hodnota Ud udává tepelně izolační vlastnosti kompletního dveřního systému. Uvádí, kolik tepla unikne zvnitřku domu do venkovního prostředí. Čím nižší je hodnota, tím lepší je tepelná izolace a tím vyšší je také úspora energetických výdajů. Vchodové hliníkové dveře Schüco samozřejmě splňují všechny legislativní požadavky.

Vchodové dveře Schüco:

robustní, univerzální a s dlouhou životností

Hliníkové dveře se skládají z různých základních komponentů, které jsou k dispozici v široké škále stylových, barevných a funkčních variant:

  • dveřního rámu a křídla
  • různých výplní dveří
  • různého kování, např. zámků a dveřních závěsů
  • dveřní automatizace

Své osobní požadavky ohledně komfortu a bezpečnosti Vašich nových dveří můžete zcela uspokojit pomocí celé řady nejrůznějších doplňků, jakými jsou např. automatické bezpečnostní zámky, zavírací systémy ovládané pomocí radiového signálu nebo otisku prstu či elektrické otvírače dveří a systémy videomonitoringu.

Bezpečí Vašich domovních dveří

Domovní dveře Schüco dokonale zabezpečí Váš dům. A to díky moderní technice, která je neviditelná, ale přitom velmi účinná. Automatické uzamykací a kontrolní systémy zabezpečí Vaše domovní dveře zcela podle Vašich osobních představ a potřeb.

Individuální tvar a barevné provedení

Opticky perfektní design dveří vzniká vzájemně sladěnou kombinací dveřního rámu, dveřního křídla a dveřní výplně. Dveřní výplň, která je vsazena do rámu pohyblivého dveřního křídla, je přitom nejdůležitějším stylovým designovým prvkem, kterým můžete prostřednictvím široké škály tvarů a barev svým dveřím propůjčit nezaměnitelný charakter.

Ať již chcete vytvořit jakýkoliv vzhled, Schüco Vám nabízí prakticky neomezený výběr barevných variant: od eloxovaných povrchů a RAL barvy až k metalickým strukturám. Dalších zajímavých designových řešení můžete dosáhnout rozdílným barevným provedením dveřních rámů a výplní z vnitřku a vnějšku.